Terapie proti celulitidě

Celulitida - souvisí s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevního oběhu. Nesprávnou životosprávou je tělo zanášeno toxiny a nestrávenými metabolity, které lymfatický systém není schopen vyloučit. Tkáně v takovéto situaci trpí nedostatečnou výživou a důsledkem toho jsou změny podkožního vaziva, zhrubělá kůže připomínající strukturou pomerančovou kůru.

Ozon - jedná se o látku, která má výrazně stimulační účinek na buňky lidského organismu. Nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazování strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, jeho účinek na stimulaci metabolismu kůže.

Ošetření proti celulitidě:

Anticelulitidní ozónová masáž, 90 min 490 Kč
Speciální ručně prováděná masáž s prvky lymfodrenáže se zaměřením na odbourání celulitidy, tukových polštářů, vyhlazení pokožky. Masírují se dolní končetiny a hýždě, následuje aplikace ozónového preparátu proti celulitidě a zábal.  
   
Ošetření celulitidy metodou enzymatické regenerace, cca 80 min. 550 Kč
- nanesení aromatic na dolní končetiny, masáž baňkami, termo zábal

Pro lepší účinek enzymatické regenerace, podporu fyziologických funkcí celého organizmu je vhodné užívání enzymatických přípravků vnitřně (např. wobenzym dražé). Pro harmonizaci vnitřního prostředí v období 4-5 dní v měsíci vynecháme z jídelníčku kofein, cukr, bílkoviny(mléko, maso), bílé pečivo a mouku. Do jídelníčku v tomto období zařadíme hlavně ovoce, zeleninu, rýži, pohanku, jáhly a větší množství neslazených tekutin.

 
   
Zábal na odbourání celulitidy a tukových polštářů 280 Kč
- aromaterapeutický zábal 30-45 min  
Zábal na odbourání celulitidy a tukových polštářů - kůra 10 zábalů 2240 Kč
   
Ošetření celulitidy, GERnétic, 70 min. 1090 Kč
- podporuje odplavení odumřelých buněk z podkoží, výsledkem je zjemněná a vyhlazená pokožka, možný objemový úbytek  

 

(c) 2005-2018 Kosmetické a regenerační studio Nová Harmonie