Enzymatická regenerace Nobilis Tilia

Enzymatická regenerace je nová progresivní metoda v profesionálním kosmetickém ošetření, využívající biochemických vlastností enzymů. Tato metoda je založena na aktivaci enzymu slinivky břišní – tripsinu. Tripsin urychluje mimo jiné v komplexu s činností imunitního systému regeneraci tkání, tedy i kůže. Aktivace enzymu vyžaduje určité podmínky, zejména změnu pH a teploty kůže. Speciálně komponované aromaterapeutické výrobky firmy Nobilis Tilia jsou nositeli uplatnění tohoto důležitého momentu.

Pomocí metody ENZYMATICKÉ REGENERACE dosahujeme kvalitativně vyššího stupně ošetření pleti.

ENZYMATICKÁ REGENERACE spočívá v postupném nanášení aromaterapeutických základů – Aromatica ( koncentráty obsahující min. 7 druhů éterických olejů), ředěných speciálním preparátem s Lotionem M (slouží k navození optimálního pH pro aktivizaci tripsinu) a vakuové masáži přístrojem Pneuven Cosmetic. Touto masáží aktivizujeme lymfatický systém a odplavování zplodin látkové výměny, podporujeme činnost enzymů ve fibroplastech a činnost cévního systému.
ENZYMATICKÁ REGENERACE zajišťuje odbourávání usazených odpadních látek z pokožky, normalizaci fyziologických pochodů kůže, příznivě ovlivňuje povadlou pleť, řeší problémy s mastnou, zánětlivou a citlivou pletí, rozpouští tukové cysty.

Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou a růžovou barvu. Citlivá pleť se zklidní. V oblasti zad a šíje jsou odbourávány blokády.

Možnosti aplikace:

1. Akné, infekce, zjizvení, vrásky
 ú činku je dosaženo navozením zpětnovazebné reparativní regenerace mikrochirurgií enzymů

2. Zpomalení stárnutí pokožky, nerovnoměrná pigmentace
- účinku se dosahuje rozkladem degenerativně založených a stárnoucích buněk tripsinem, stimulací tvorby nových kožních buněk, jejíž výsledkem je fyziologické omlazení kůže. Pokožka v obličeji obnovuje původní napětí, mimické vrásky se změlčují, mizí nerovnovážná pigmentace a kůže je růžovější.

3. Rozšíření malých povrchových cévek (teleangiektázie)
- stejný pochod vedoucí ke zlepšení funkce v pokožce probíhá za aktivní účasti enzymů i v cévách, úpravou funkční schopnosti hladké svaloviny kapilár.

4. Lymfatická drenáž, odbourávání celulitidy
- spočívá zejména v regeneraci cévního a imunitního systému a ve zlepšení funkce lymfatického oběhu, podporuje štěpení tuků a jejich odbourávání z podkoží
 
5. Odbourávání blokád šíje a zad
- rozkladem degenerativně založených buněk, zlepšením lymfatického oběhu dochází rovněž k odbourání blokád v oblasti zad a šíje, ke kterým dochází při stresu a psychickém napětí, nerovnoměrné zátěži a nedostatečné pohybové aktivitě.
 

Pro lepší účinek enzymatické regenerace, podporu fyziologických funkcí celého organizmu je vhodné užívání enzymatických přípravků vnitřně ( např. wobenzym dražé).

Pro harmonizaci vnitřního prostředí v období 4-5 dní v měsíci vynecháme z jídelníčku kofein, cukr, bílkoviny(mléko, maso), bílé pečivo a mouku. Do jídelníčku v tomto období zařadíme hlavně ovoce, zeleninu, rýži, pohanku, jáhly a větší množství neslazených tekutin.

(c) 2005-2018 Kosmetické a regenerační studio Nová Harmonie