Ošetření poprsí

Zpevnění a modelace poprsí je jedním z velmi oblíbených a vyhledávaných ošetření.

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže - jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, výživa, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce - to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

Laboratoře GERnétic nabízí špičkové a účinné produkty, které jsou svým složením přímo určené pro citlivou pokožku dekoltu a poprsí. Přípravky používané při péči o poprsí obsahují výtažky z rostlin, jsou bohaté na aminokyseliny, vitaminy, stopové prvky a estery mastných kyselin. Zabezpečují dokonalou výživu buňkám prsní tkáně a pomáhají zamezit předčasnému ochabnutí. Pro dosažení optimálních a trvalých výsledků je nutná i pravidelná domácí péče.

Cíl ošetření:

  • zpevnění, revitalizace, regenerace, posílení svalů a tkání a případná modelace
Každé profesionální ošetření začíná i končí měřením. Poprsí se po prvním ošetření pozvedne o 1,5 až 2 cm. Při salonním ošetřování je třeba ošetřovat i pokožku zad a paží. Pevná a pružná pokožka těchto partií má vliv na držení prsou. V závěru ošetření se nanáší samozahřívací minerální maska. Během jejího působení dochází k lehkému prokrvení pokožky a lepšímu vstřebání aktivních látek z dříve nanesených přípravků.

Zpevnění a modelace poprsí, GERnétic, 60 min   od 1350 Kč
Ošetření strií – prsa, GERnétic, 60 min   od 1350 Kč
   

Připravky se nanáší na celý dekolt a poprsí včetně bradavek se zaměřením na meridiánová zakončení v oblasti solar plexu.
 

 

(c) 2005-2018 Kosmetické a regenerační studio Nová Harmonie